Bornova Belediye Meclisi toplantısı

Bornova Belediye Meclisi'nin 2022 yılı ilk toplantısında pasta kesildi ve 2022 yılı için temennilerde bulunuldu.

Bornova Belediye Meclisi toplantısı
05 Ocak 2022 - 10:05
Bornova Belediyesi Nikah Salonu'nda yapılan ve AK Parti İlçe Başkanı Veysel Güldoğan ile İYİ Parti İlçe Başkanı Mustafa Tabak’ın da katıldığı meclis toplantısında Başkan Mustafa İduğ, yeni yılın ülkeye, millete, sağlık ve mutlu günler getirmesini temenni etti. Mecliste grubu bulunan siyasi parti temsilcileri de yeni yılla ilgili iyi dileklerini dile getirdi.
Belediye Başkanı Mustafa İduğ, 2022 yılının herkes için zor bir yıl olacağını belirterek, şunları söyledi:
''Enflasyon oranları göz önüne alındığında ilçemiz için bugüne kadar yaptığımız yatırımların ne kadar değerli olduğunu daha iyi anlıyoruz. Bornova Belediyesi olarak satın aldığımız binalar, hizmet araçları ve yaptığımız tüm yatırımların şu anki maliyeti neredeyse iki katına çıktı. Zamanında bu yatırımları yapmamız bu meclisin aldığı kararlar sayesinde oldu. Bunun için tüm meclis üyelerimize çok teşekkür ederim.''
Açılış konuşmalarının ardından gündeme geçildi. Meclis üyeleri tarafından verilen önergeler ve başkanlıktan gelen önergeler görüşüldü. Yapılan gizli oylama ile denetim komisyonu üyeleri belirlendi. Oylama sonucunda komisyon üyeliklerine, Cem Arıkan, Halit Aksu, Hülya Uğurlu, Akın Dalgıç ve Mehmet Turu seçildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum