Bornova'ya yeni süpürme araçları

Araç ve iş makinesi satın almaları ile hizmet filosunu güçlendiren Bornova Belediyesi, daha temiz bir Bornova hedefiyle yeni süpürme araçları aldı.

Bornova'ya yeni süpürme araçları
16 Ocak 2022 - 10:03
Yapılan yazılı açıklamaya göre, son teknoloji araçlar Bornova’nın sembol alanları olan Cumhuriyet Meydanı, Büyükpark, Küçükpark ve Çamdibi Atatürk Parkı’nın temizliğinde kullanılacak.
Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ her alanda yaşanabilir bir kent hedefiyle çalıştıklarını belirterek, ''Bornova geleceğine yaptığımız yatırımlarımız devam ediyor. Bornova’nın gözbebeği olan yeşil alanlarımızı ve meydanlarımızı yeni aldığımız modern araçlarla daha hızlı ve etkin bir şekilde temizleyeceğiz. Bornova'mıza hayırlı olsun'' dedi.  
Bornova Belediyesi’nin daha temiz bir kent yaratma hedefiyle Devlet Malzeme Ofisi’nden satın aldığı üç adet elle kumandalı elektro gırgır ile iki adet vakumlu meydan süpürme aracı olmak üzere beş yeni aracın teslimi Büyükpark’ta yapıldı. Araçları kullanacak olan Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanları üretici firmanın yetkililerinden eğitim aldı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum