İduğ'a coşkulu karşılama

Koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan ve tedavi sürecini evinde geçiren Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, karantina süresinin dolması ve testinin negatife dönmesinin ardından görevine döndü.

İduğ'a coşkulu karşılama
14 Ocak 2022 - 14:27
Belediye çalışanları, bürokratlar, meclis üyeleri, muhtarlar, spor kulüplerinin temsilcileri ve CHP Bornova İlçe Örgütü, Başkan İduğ’u belediye binası önünde ''Geçmiş olsun Başkanım, aramıza hoş geldin” yazılı pankart ve çiçeklerle karşıladı.
Başkan Mustafa İduğ, belediye binası önünde yaptığı konuşmada, ''Yoldaşlarım hepinize bugün burada olduğunuz için çok teşekkür ediyorum. Sanki seçim startı vermiş gibiyiz. Bu nedenle çok mutluyum. Bir hafta dinlenmek iyi geldi. Düşünme fırsatım oldu. 2022, 2023 yılı ve sonrasında yapacaklarımızı daha güzel planladım. Bunları sizlere açıklayacağım'' dedi.

-Telefonum susmadı

Bir haftalık hastalığı sürecinde telefonunun hiç susmadığını ifade eden Başkan İduğ, şöyle devam etti:
''Gerek Ankara, gerek Türkiye’nin dört bir yanından sürekli telefon ve mesaj aldım. Bu arada Tele 1 televizyonunda Sayın Uğur Dündar ve milletvekilimiz Atila Sertel’le birlikte katılacağımız Demokrasi Arenası programı vardı. Ben Çarşamba, Uğur Dündar Perşembe, Atila Sertel ise Cuma günü pozitif oldu. Demokrasi Arenası, demokrasi koronasına dönüştü ama yine de o programı yaptık. Sevgili Uğur Dündar'ın Bornova Belediyesi hakkında söylediklerinden dolayı onur duydum. Hepiniz iyi ki varsınız, sizleri çok seviyorum. Sağ olun''
Konuşma sonrası üzerinde ''Hoş geldin 2022 Bornova Hepimizin'' yazılı pastayı kesen Başkan Mustafa İduğ, hatıra fotoğrafı da çektirdi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum