Tire'deki Çocuklar Geleceğimizdir Projesi'ne Sındır, desteği

CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar'ın öncülüğünde başlatılan ve köylerde gerçekleştirilen Çocuklar Geleceğimizdir Projesi'nin 6. na CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır ve CHP il yöneticileri de destek verdi.

Tire'deki Çocuklar Geleceğimizdir Projesi'ne Sındır, desteği
11 Ağustos 2021 - 12:38 - Güncelleme: 11 Ağustos 2021 - 12:43
Tire'nin Çeriközü mahallesinde gerçekleştirilen etkinliğe CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Cansu Malatyalı, Tire belediye meclis üyesi Yalçık Kaya,  il ve ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, eğitim komisyonu üyeleri, Çeriközü Mahallesi Muhtar İsmail Tetik ve köy sakinleri katıldı.
Hakan Şenoyar, Çocuklar Geleceğimizdir Projesi'ne büyük önem verdiklerini, bu proje çerçevesinde köy ve mahalle ziyertleri gerçekleştirerek eksikleri belirlediklerini söyledi. Poje çerçevesinde 6. etkinliği gerçekleştirdiklerini belirten Şenoyar, şunları söyledi:
''Öncelikle mutfakta büyük emek veren İlçe sekreterimiz ve yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kollarımız, eğitim komisyonumuz, kısace projeye emek verenleri yürekten kutluyorum. Köy köy dolaşıp köylerin bütün çocuklarını önceden sayılarını, yaşlarını, cinsiyetlerini öğrenerek sevindirmek, onlara küçük mutluluklar yaşatmak, annelerle söyleşmek, köylülerin sorunlarını dinlemek, sevgiyi paylaşmak, bizim için çok  değerlidir.''
Köy meydanında yapılan hediye dağıtımında çocukların isimleri Başkan Şenoyar, tarafından tek tek anons edildi ve 85 çocuğa ayakkabı, kıyafet, kitaplar ile Atatürk'ün NUTUK'u armağan edildi. Hediyeleri Kamil Okyay Sındır ile davetliler dağıttı.
Milletvekili Sındır, köylülerin sorunlarını da dinledi ve takipçisi olacağını söyledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum