ESHOT'tan kalite hamlesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, sürdürülebilir hizmet kalitesi hedefi doğrultusunda, Türkiye Kalite Derneği İzmir Şubesi'ne üye oldu.

ESHOT'tan kalite hamlesi
11 Ekim 2021 - 11:59
Yapılan yazılı açıklamaya göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü mevcut hizmet standartlarını daha ileriye taşıma konusunda Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi ile işbirliği yapacak. İmzalanan protokol sonrası KalDer İzmir Şubesi Başkanı Dr. Senem Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, ESHOT Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
ESHOT Genel Müdürü Erhan Bey, Türk Standartları Enstitüsü’nden (TSE) verilen ve uluslararası akreditasyona sahip pek çok kalite belgelerinin olduğunu belirterek, şunları söyledi:
''Kurumumuz, TSE belgelerinin gerektirdiği şartları sürekli yerine getirmek ve revize etmek zorunda. Bunları titizlikle takip ediyoruz. Kentte toplu ulaşım hizmeti, ağırlıklı olarak ESHOT filosuyla veriliyor. Dolayısıyla hizmet kalitemizi sürdürülebilir kılmamız gerekiyor. Bu doğrultuda imza attığımız KalDer üyeliğinin de ESHOT’a ve dolayısıyla hizmetten yararlanan hemşehrilerimize büyük faydası olacağına inanıyorum.''
ESHOT yöneticileri ve KalDer uzmanları, hizmetin daha da iyileştirilmesi için birlikte çalışacak. Yurtiçi ve dışındaki benzer işletmelerin işleyişleri incelenecek. ESHOT personeli, KalDer eğitimlerine katılacak. Verilen ya da verilmesi planlanan hizmetlerle ilgili saha araştırmaları yapılacak. Farklı yaş gruplarından yolcularla bir araya gelinecek söyleşiler düzenlenecek; vatandaşların proje fikirleri alınacak.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum